Życzenia Wielkanocne 2022 roku

przez | 16 kwietnia 2022

„Oto dzień, który Pan uczynił. Alleluja! Radujmy się w nim i weselmy. Alleluja!”

Kochani moi Parafianie!
Drodzy Goście!
Bracia i Siostry przebywający na emigracji!

Życzę Wszystkim: Gościom spędzającym u nas święta i Wszystkim Parafianom pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech czas świętowania przepełnia wielkanocna radość mająca swe źródło w Jezusie, który prawdziwie zmartwychwstał. Życzę abyście patrzyli w przyszłość z ufnością i Bożym pokojem. Modlę się, aby Chrystus Zwycięzca piekła i szatana pomagał nam niszczyć w sobie zło, a czynić dobro i żyć w łasce uświęcającej każdego dnia. Szczęść Boże Dzieciom, Młodzieży i Wszystkim Dorosłym. Dziękuję za przekazane życzenia.
Jako Pasterz Wielkiej Rodziny Naszej Parafii, życzę Wam w tych dniach, pięknego przeżywania radości Zmartwychwstania w gronie najbliższych Osób.
Chorym i samotnym niosę pociechę i zapewniam o modlitwie.
Dzieci i Młodzież obdarowuję uśmiechem i proszę o Dary Ducha Świętego, a Tym którzy poza granicami, ślę wyrazy głębokiej troski i Bożego błogosławieństwa.
Wszystkim! Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania!

 

Z darem codziennej modlitwy ks. Proboszcz Artur Jan Krążek