Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, 17 kwietnia 2022 r.

przez | 16 kwietnia 2022

 

1. Życzę Wszystkim: Gościom spędzającym u nas święta i Wszystkim Parafianom pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech czas świętowania przepełnia wielkanocna radość mająca swe źródło w Jezusie, który prawdziwie zmartwychwstał. Życzę abyście patrzyli w przyszłość z ufnością i Bożym pokojem. Modlę się, aby Chrystus Zwycięzca piekła i szatana pomagał nam niszczyć w sobie zło, a czynić dobro i żyć w łasce uświęcającej każdego dnia. Szczęść Boże Dzieciom, Młodzieży i Wszystkim Dorosłym.

2. Dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do dobrego przeżycia świąt. Bóg zapłać P. Wandzie Kruszyńskiej za śpiew, P. Agnieszce Sobieraj za pomoc w przygotowaniu Liturgii Triduum Paschalnego. Wdzięczność kieruję do ministrantów: Dominika Latosa, Huberta Kuca, Konrada Jaskuły, Jakuba Dymka, Wiktora Muchy, Michała Sobieraja. za wyjątkowo piękną służbę. Ponadto: Pawłowi Latosowi i Dominikowi Latosowi za czytanie Pasji, a także Natalii Sobieraj, oraz wszystkim posługującym przy ołtarzu. Gdy spoglądamy na pusty grób Pana Jezusa, to cieszą nasze oczy piękne kwiaty. Za co dziękuje wszystkim ofiarodawcom.
Słowa podziękowania pragnę w tym miejscu skierować do Ochotniczej Straży Pożarnej. Wszystkim Druhom dziękuję za wzorową postawę podczas adoracji Grobu Pana Jezusa i asystę liturgiczną przy grobie oraz w Rezurekcję. Wyjątkową troską o naszą świątynie na święta okazały się: P. Aneta Wrzesień, P. Agnieszka Motyka i P. Jolanta Sambór. Do kwiatów dołączyła P. Danuta Kwiecińska. Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z ul. Owocowej w sobotę do południa.

3. Jutro drugi dzień Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte tak jak w niedzielę. Ofiara składana w tym dniu na tacę jest przeznaczona na KUL.

4. Za tydzień Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Trwamy w Nowennie do Bożego Miłosierdzia.

5. Dziękuję za przesłane życzenia świąteczne.

6. Wszystkim pragnę teraz udzielić uroczystego Bożego błogosławieństwa.
Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja!