Życzenia Wielkanocne 2021 roku

przez | 3 kwietnia 2021

„Wesoły nam dzień dziś nastał, którego z nas każdy żądał:Tego dnia Chrystus Zmartwychwstał, Alleluja, Alleluja!”

Kochani moi Parafianie!
Drodzy Goście!
Bracia i Siostry przebywający na emigracji!

             W tym wyjątkowym Dniu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Niech ta Boża Prawda, stanie się początkiem wzmocnienia naszej wiary. Pełni wdzięczności klękamy przed Bogiem i w duchu pokory prosimy Zmartwychwstałego, aby chronił nas przed wszelkim złem i niebezpieczeństwem ze strony złego ducha. Chciejmy bez lęku podziękować Dobremu Stwórcy za dzieło Zbawienia, dokonane w Jezusie Chrystusie, który poniósł śmierć na krzyżu i zmartwychwstał. Jest On Barankiem Bożym, który gładzi grzechy świata i pragnie naszej miłości w tych trudnych czasach. Aby pokój i wzajemna miłość przemieniała nas i świat na ludzi broniących wiary i kochających Boga i drugiego człowieka.
Jako Pasterz Wielkiej Rodziny Naszej Parafii, życzę Wam w tych dniach, pięknego przeżywania radości Zmartwychwstania w gronie najbliższych Osób.
Chorym i samotnym niosę pociechę i zapewniam o modlitwie.
Dzieci i Młodzież obdarowuję uśmiechem i proszę o Dary Ducha Świętego, a Tym którzy poza granicami, ślę wyrazy głębokiej troski i Bożego błogosławieństwa.
Wszystkim! Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania!

Z darem codziennej modlitwy ks. Artur Jan Krążek