Ogłoszenia parafialne na XXXIV Niedzielę

przez | 21 listopada 2020

Komunikat
W niedzielę 29 listopada 2020 roku Biskup Kielecki Jan Piotrowski będzie obchodził szóstą rocznicę ingresu do Bazyliki Katedralnej w Kielcach. Serdecznie prosimy o modlitwę w intencji Księdza Biskupa w parafiach naszej diecezji, wspólnotach zakonnych, w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach oraz we wspólnotach rodzinnych.

Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego.
Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy czas adwentu.

W związku z pandemią rekolekcje adwentowe zostały odwołane. Bardzo proszę, aby w miarę możliwości, tak sobie zaplanować czas, by przystąpić do spowiedzi. Spowiadam zawsze przed Mszą świętą wieczorną o godzinie 18.00.

Pragnę bardzo podziękować: P.Beacie Kot, P.Magdalenie Szwajca, razem z córkami Michaliną i Mają za wysprzątanie naszej świątyni. Osoby te również wygrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Na kwiaty złożyły ofiarę 100 zł. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z ul. Owocowej do południa.

BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary na tacę i przesłane na konto parafii.

Zostały zamówione opłatki na stół wigilijny, które będą poświęcone. Będzie można zaopatrzyć się także w świece „caritas”

Wyrażam moją wdzięczność Kamilowi Nowakowi za złożoną ofiarę 100 zł na kościół.

Można już zamawiać Msze święte na 2021 rok.

Bardzo proszę, aby do zakrystii zgłosiły się te osoby, które zamówiły Mszę świętą w tym tygodniu.

W tym tygodniu wspominamy:
We wtorek Św. Andrzeja Dung- Lac i Towarzyszy, męczenników.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić. Wszyscy Święci – módlcie się za nami.