Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę zwykłą

przez | 14 listopada 2020

Przeżywamy dziś Światowy Dzień Ubogich zapoczątkowany przez Papieża Franciszka.

Słowo podziękowania kieruje do P.Teresy Chmura i P.Anny Kowalskiej, które wysprzątały naszą świątynie. Osoby te również wygrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Dziękuję za zakupienie taczek. Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z ul. Owocowej do południa.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa niedzielnego’ i „Niedzieli”

W tym tygodniu wspominamy:
W wtorek św. Elżbietę Węgierską;
W środę bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę;
W czwartek bł. Salomeę, zakonnicę;
W piątek św. Rafała Kalinowskiego;
W sobotę Ofiarowania N.M.P.

Chciałbym bardzo podziękować za złożone ofiary do puszek: -na XX Dzień Papieski 227 zł; a na Pomoc Kościołowi w Potrzebie 143 zł.
Bóg zapłać za to, że potraficie się dzielić również z potrzebującymi.

Bardzo proszę, aby do zakrystii zgłosiły się te osoby, które w przyszłym tygodniu zamówiły Mszę świętą. Przed każdą wieczorną Eucharystią o godzinie 18.00 spowiadam.

BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary na tacę i przelane na konto parafii.

W miesiącu listopadzie możemy uzyskać odpust zupełny. Za zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych modlę się po każdej Mszy świętej wieczornej przez cały miesiąc listopad.

Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić. Wszyscy Święci módlcie się za nami.