Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę zwykłą

przez | 17 października 2020

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę zwykłą

Myśląc o naszym bezpieczeństwie, proszę o przestrzeganie przepisów Państwowego Inspektora Sanitarnego co do wytycznych w czasie pandemii. Zakrywamy usta i nos maseczką i zachowujemy bezpieczną odległość podczas celebracji Mszy świętej.

Przeżywamy dziś Niedzielę misyjną.

Pragnę podziękować osobom: Marii Gorgoń, Dariuszowi Widłak, całej rodzinie Chabrów za wysprzątanie naszej świątyni, a także za złożoną również ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńskiej w sobotę do południa.

Można już zamawiać wypominki, w ten sposób modlimy się o życie wieczne dla naszych zmarłych.

Bardzo proszę o zgłaszanie się do zakrystii te osoby, które zamówiły Mszę świętą w tym tygodniu.

Zwracam się również z prośbą do tych osób, które zamówiły  dwie gregorianki na miesiąc marzec 2021 roku o kontakt ze mną.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Bł. ks. Jerzego Popiełuszkę; we wtorek Św. Jana Kantego; w czwartek Św. Jana Pawła II.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

W tych trudnych dla nas momentach, właśnie teraz podczas epidemii coronavirusa zawierzajmy nasze życie Matce Bożej, odmawiając w naszych domach różaniec.

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijmy dar Bożego błogosławieństwa.