Ogłoszenia parafialne na XXVIII niedzielę zwykłą

przez | 10 października 2020

Dziś po zakończonej Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu.

Przeżywamy XX Dzień Papieski, po Mszy świętej możemy złożyć ofiary do puszek dla utalentowanej młodzieży z biednych rodzin.

Intencja na miesiąc październik dla Róż Różańcowych: Modlimy się za ewangelizację.

Zbliża się miesiąc listopad, bardzo proszę, aby zatroszczyć się o groby naszych bliskich. Stąd też apel, aby nie zaśmiecać naszego cmentarza i terenu wokół niego.

Można już zamawiać wypominki, w ten sposób modlimy się o życie wieczne dla naszych zmarłych.

Pragnę podziękować Paniom: Wandzie Ściupidro i Annie Słupik za wysprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyły: Anna Michno i Przemysław Widłak.

Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńskiej w sobotę do południa.

Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy składają ofiary na nasz kościół, jak również tym, którzy wpłacają na konto parafialne. Pewne osoby z naszej parafii 320 zł;

Pani Anna Jachna 100 zł. Wyrażam moją głęboką wdzięczność za to wsparcie.

Proszę o zgłoszenie się do zakrystii te osoby, które w tym tygodniu zamówiły Mszę świętą.

Za tydzień będziemy przeżywać Dzień misyjny.

W tym tygodniu wspominamy: we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego; w czwartek św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła; w piątek św. Jadwigę Śląską; w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego biskupa i doktora Kościoła.