Ogłoszenia na XXXII Niedzielę zwykłą

przez | 7 listopada 2020

1.Przeżywamy dziś niedzielę łączności z Kościołem Prześladowanym, po Mszy świętej możemy złożyć ofiarę do puszek by wspomóc prześladowanych chrześcijan.

2.Od soboty obowiązują nowe obostrzenia w związku z pandemią. W naszym kościele zgodnie z wytycznymi Państwowego Inspektora Sanitarnego może uczestniczyć 12 osób podczas Mszy świętej. Proszę o zakrywanie maseczką ust i nosa, oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

3.Pragnę bardzo podziękować: Otylii Mrozowska; Iwonie, Grzegorzowi i Dominikowi Latos za wysprzątanie naszej świątyni. Osoby te wygrabiły i wywiozły również liście z terenu wokół kościoła. Bóg zapłać za pozyskanie do naszej świątyni dodatkowych chryzantemów. Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z ul. Owocowej do południa.

4.W tym miejscu, pragnę wyrazić moją wdzięczność Pani Annie Adamczyk za zakupienie do naszego kościoła wycieraczki.

5.Zwracam się z prośbą, aby nie zaśmiecać cmentarza i terenu wokół niego. Przypominam o możliwości uzyskania odpustu zupełnego za naszych zmarłych.

6.Bardzo proszę, aby do zakrystii zgłosiły się te osoby, które zamówiły Mszę świętą w tym tygodniu.

7.Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa niedzielnego” i ‘Niedzieli”

8.W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Rocznica poświęcenia Bazyliki na Lateranie; we wtorek św. Leona Wielkiego, papieża; w środę św. Marcina z Tours, biskupa; w czwartek św. Jozafata biskupa i męczennika; w piątek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

9.Za zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych modle się po każdej Mszy Świętej o godzinie 18.00 przez cały miesiąc listopad.

10.Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić. Wszyscy Święci módlcie się za Nami.

Za chwilę rozpoczniemy Adorację Najświętszego Sakramentu.