Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę zwykłą, 19 listopada 2023 r.

przez | 18 listopada 2023

1. Dziś przeżywamy XXXIII Niedzielę zwykłą w ciągu roku. To zarazem VII Światowy Dzień Ubogich. Komunikat Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego.

2. Porządkując groby po Uroczystości Wszystkich Świętych, starajmy się nie wrzucać do kontenera ziemi z doniczek, zeschłych i przemarzniętych kwiatów. Wrzucajmy tylko posegregowane szkło i plastik. Za śmieci łącznie od października zapłaciłem rachunek 1410,00 zł.

3. Zapraszam do troski o kościół w tym tygodniu dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

4. Są jeszcze kalendarze na Nowy 2024 rok. Można już zaopatrzyć się w świece „caritas”na wigilijny stół.

5. Jest włączone ogrzewanie w kościele. Proszę zamykajmy za sobą drzwi. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

6. Na Kościół złożyła ofiarę, pewna osoba.

8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
we wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
w środę wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
w piątek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
w sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.