Ogłoszenia na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada 2023 r.

przez | 27 listopada 2023

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Pragniemy w dniu dzisiejszym obrać w dobrowolnym Akcie, Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Jako Wasz Proboszcz oddam całą Parafię Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski.

2. W dzisiejszą niedzielę możemy złożyć ofiarę do puszki jako dar materialny dla duszpasterstwa młodzieży w naszej diecezji.

3. Taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

4. Proszę o zainteresowanie się, co do sprzątania naszego kościoła. Zapraszam dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

5. W tym tygodniu będzie pierwszy piątek i sobota miesiąca. W I Piątek miesiąca spowiadam od godziny 17.00. Po mszy świętej Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Do chorych udam się bliżej świąt. W sobotę 2 grudnia Msza święta o godzinie 18.00, a potem nabożeństwo wynagradzające Pierwszych Sobót Miesiąca, o które prosiła Matka Boża. Zachęcam do praktykowania tych wyjątkowych nabożeństw

6. W środę 29 listopada przypada 9 rocznica ingresu Biskupa Ordynariusza do Katedry Kieleckiej. Swoją wdzięczność wyrażamy Księdzu Biskupowi Janowi Piotrowskiemu za ten czas posługi w Kościele Kieleckim i modlimy się prosząc dla Niego o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

7. Za tydzień rozpoczyna się adwent. Pragnę poinformować, że Rekolekcje Adwentowe będą w tym roku od 8 do 10 grudnia, tj. piątek, sobota i niedziela.

8. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w czwartek święto św. Andrzeja, Apostoła

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam
————————————————————————————————————————
*Koło Gospodyń „Nidziczanki” zaprasza w niedzielę 10 grudnia na godzinę 16.00 Seniorów na Wigilię do Remizy OSP w Cudzynowicach. Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie u „Nidziczanek.”