Ogłoszenia na XXXII Niedzielę zwykłą, 7 listopada 2021 r.

przez | 6 listopada 2021

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Po Mszy świętej porannej wymiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się za osoby zmarłe z naszych rodzin i w czyśćcu cierpiące.

3. Chcę bardzo podziękować rodzinie Izbińskich i rodzinie Cerazych za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

4. Na Uroczystości Wszystkich Świętych zakupiłem namiot, by ksiądz nie odprawiał pod chmurką.

5. W czwartek przypada 103 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza święta o godzinie 12.00. Odśpiewamy wspólnie Hymn Narodowy. Zapraszam z flagami biało czerwonymi na wspólną modlitwę za Ojczyznę.

6. W miesiącu listopadzie możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować go naszym zmarłym. Warunkiem jest udział we Mszy świętej, Komunia święta, nawiedzenie cmentarza, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, modlitwa w intencji Papieża.

7. Na Kościół złożyła ofiarę, pewna osoba, P. Antoni Wójcik, rodzina Izbińskich, rodzina Cerazych

9. W tym tygodniu wspominamy:

We Wtorek święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie
W Środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża, doktora Kościoła
W czwartek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
W Piątek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
W Sobotę wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

10. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.