Ogłoszenia na XXXII Niedzielę zwykłą, 6 listopada 2022 r.

przez | 5 listopada 2022

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Po Mszy świętej porannej wymiana tajemnic różańcowych. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się za osoby zmarłe z naszych rodzin i w czyśćcu cierpiące.

3. Chcę bardzo podziękować P. Małgorzacie Ściupidro za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Topolska w sobotę do południa.

4. Za okazaną pomoc w Uroczystość Wszystkich Świętych bardzo dziękuję naszym wspaniałym ministrantom i P. Wacławowi.

5. W piątek przypada 104 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msza święta w tym dniu o godzinie 12.00. Odśpiewamy wspólnie Hymn Narodowy. Zapraszam z flagami biało czerwonymi na wspólną modlitwę za Ojczyznę.

6. Ksiądz Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach dziękuje wszystkim parafianom za modlitwę i złożone ofiary na tacę na utrzymanie Seminarium.

7. Na Kościół złożyła ofiarę, pewna osoba,

9. W tym tygodniu wspominamy:

W środę święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie
W czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża, doktora Kościoła
W piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
W sobotę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.