Ogłoszenia na XXXI Niedzielę zwykłą, 5 listopada 2023 r.

przez | 4 listopada 2023

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy I Niedzielę miesiąca listopada. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańca. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się za Papieża, aby pełniąc swoją misję z pomocą Ducha Świętego, nadal przewodził w wierze powierzonej mu Chrystusowej Owczarni.

2. Pragnę bardzo podziękować rodzinom: P.Skoczków i P.Krzan, oraz P.Tadeuszowi Jedynak za wysprzątanie naszej świątyni, a także za wygrabienie i wywiezienie liści z terenu wokół świątyni. Do kwiatów dołączyła P.Marzena Kula. Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania, proszę o odebranie w zakrystii indeksów.

4. Na cele misyjne dla Papieża została złożona ofiara na tacę 728 zł.

5. Ofiarę na kościół złożyły pewne osoby.

6. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

7. W tym miejscu pragnę bardzo podziękować P. Agnieszce Sobieraj za dbanie o trawniki przez całe lato, zarówno przy kościele jak i wokół plebani. Przycinała i pielęgnowała krzewy. Bóg zapłać za poświęcony czas na rzecz parafii.

8. W sobotę przypada 105 Rocznica Odzyskania Niepodległości. W tym dniu Msza święta o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszam, będziemy się modlić w intencji Ojczyzny.

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża, dr Kościoła;
w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

10. Bardzo dziękuję za zachowanie czystości na cmentarzu, oraz porządku.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
———————————————————————————————————————–
* Koło Gospodyń „Nidziczanki” zaprasza Seniorów na Wieczorek Pieśni Patriotycznych w sobotę 11 listopada na godzinę 15.30 do Remizy OSP w Cudzynowicach.