Ogłoszenia na XXX Niedzielę zwykłą, 24 października 2021 r.

przez | 23 października 2021

1. Trwamy w tygodniu misyjnym, a naszą modlitwą obejmujemy szczególnie naszych księży posługujących na misjach w różnych częściach świata.

2. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30. To ostatnie dni października, znajdźmy czas, by choć raz przyjść na różaniec.

3. Chcę bardzo podziękować P. Alinie i Gabrieli Latos z mężami za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Do kwiatów dołączyła P. Sylwia Szwed i P. Wanda Kruszyńska. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

4. Spowiadam zawsze przed różańcem przez cały październik.

5. W czwartek o godzinie 17.00 obowiązkowe spotkanie ministrantów.

6. Zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

8. Bardzo proszę, aby nie wyrzucać śmieci na trawę, czy obok czyjegoś grobu. Wrzucajmy je do zielonego kontenera. Dbajmy o czystość naszego cmentarza.

9. W tym tygodniu wspominamy:

W Czwartek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

10. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.