Ogłoszenia na XXIX Niedzielę zwykłą, 17 października 2021 r.

przez | 16 października 2021

1. Rozpoczynamy dziś Tydzień misyjny w całym kościele, a dzisiejsza taca przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne.

2. Osoby, które chcą skorzystać z pomocy żywnościowej Caritas, mogą się już zgłaszać do MOPS-u w Kazimierzy Wielkiej.

3. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30.

4. Chcę bardzo podziękować P. Beacie Ściupidro i P. Agnieszce Cebula za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

5. Na Kościół złożyła ofiarę pewna osoba.

6. Można już zamawiać intencje na 2022 rok.

7. Na XXI Dzień Papieski została złożona ofiara 313 zł.

8. Zbliża się miesiąc listopad, zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

10. Z terenu cmentarza zostały wywiezione wszystkie śmieci, bardzo proszę o nie wyrzucanie śmieci na trawę, czy obok czyjegoś grobu. Wrzucajmy je do zielonego kontenera.

11. W tym tygodniu wspominamy:
W Środę wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera
W Czwartek wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

12. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.