Ogłoszenia na XXX Niedzielę zwykłą, 23 października 2022 r.

przez | 22 października 2022

 

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, a dzisiejsza taca przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne. Naszą modlitwą obejmujemy szczególnie naszych księży posługujących na misjach w różnych częściach świata.

2. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30. To ostatnie dni października, znajdźmy czas, by choć raz przyjść na różaniec.

3. Chcę bardzo podziękować Rodzinom P. Kulów, P. Janusów i P. Wiertków za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Topolska w sobotę do południa.

4. Spowiadam zawsze przed różańcem przez cały październik.

5. W czwartek o godzinie 17.00 obowiązkowe spotkanie ministrantów.

6. Zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach.

7. Halloween jest oddawaniem czci szatanowi! Właśnie w Wigilię Wszystkich Świętych. Gdy chrześcijanie oddają cześć świętym, którzy osiągnęli niebo. Odprawia się tzw. czarne msze na których składa się ofiary złym duchom. To diabelska praktyka, bardzo szkodliwa życiu duchowemu chrześcijan, nie mająca nic wspólnego z naszą kulturą.

8. W Dniu Papieskim została złożona ofiara 569 zł, którą wpłaciłem na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

9. Na kościół złożyli ofiary: pewna rodzina, rodzina Durbasów

10. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

11. W tym tygodniu wspominamy:
W piątek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

12. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień Seminaryjny.

13. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych
i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam