Ogłoszenia na XXIX Niedzielę zwykłą, 16 października 2022 r.

przez | 15 października 2022

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XXII Dzień Papieski. Po Mszy świętej możemy złożyć ofiarę do puszki wspierając w edukacji dzieci i młodzież z ubogich rodzin.

2. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30.

3. Chcę bardzo podziękować Rodzicom i Młodej Parze za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Błonie w sobotę do południa.

4. Na Kościół złożyła ofiarę: rodzina Bramch-Kruszyńska

6. Zbliża się miesiąc listopad, zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

7. Dbajmy o czystość naszego cmentarza. Bardzo proszę o nie wyrzucanie śmieci na trawę, czy obok czyjegoś grobu. Wrzucajmy je do zielonego kontenera.

8. W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty
W czwartek wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera
W sobotę wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych
i przebywających w szpitalach.