Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę zwykłą, 9 października 2022 r.

przez | 8 października 2022

1. W dniu dzisiejszym o godzinie 10.00 Msza święta dla dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców. Poświęcenie różańców.

2. Jest już książka z intencjami na przyszły rok 2023

3. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30.

4. Chcę bardzo podziękować P.Lucynie Hytroś i P. Lucynie Przebieracz za posprzątanie naszego kościoła. Złożyły ofiarę na kwiaty. Zapraszam w tym tygodniu Rodziców i Narzeczonych.

5. MIVA POLSKA składa podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr w roku 2022.

6. W tym miejscu pragnę bardzo podziękować P. Agnieszce Sobieraj za dbanie o trawniki przez całe lato, zarówno przy kościele jak i wokół plebani. Przycinała i pielęgnowała krzewy. Bóg zapłać za poświęcony czas na rzecz parafii.

7. Zbliża się miesiąc listopad, zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

8. Na Kościół złożyło ofiarę pewne małżeństwo.

10. W piątek obchodzimy Dzień Nauczyciela. Wdzięczność wobec nauczycieli i katechetów wypowiedzmy również w modlitwie.

11. W tym tygodniu wspominamy:
W czwartek wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
W piątek wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque
W sobotę wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

12. Za tydzień będziemy przeżywać XXII Dzień Papieski.

13. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.