Ogłoszenia na XXVII Niedzielę zwykłą, 2 października 2022 r.

przez | 1 października 2022

 

1. Dziś I Niedziela miesiąca po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem ludzkiej solidarności. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic Różańca świętego.

2. W czwartek 29 września młodzież naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania. Gratulujemy owoców Ducha Świętego i życzymy Bożego światła w ich życiu duchowym.

3. Jeszcze raz pragnę bardzo podziękować Rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie kościoła na tę uroczystość. Zgrabili i wywieźli liście z terenu wokół kościoła. Ponadto zakupili dla parafii dekorację na bierzmowanie. Bardzo dziękuję, bo jest wyjątkowa i piękna.
Zapraszam do troski o naszą świątynie w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Błonie w sobotę do południa.

4. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30. Wyjątkowo dzisiaj różaniec po Mszy świętej o 12.00 ze względu na I niedzielę miesiąca i adorację.

5. Za tydzień 9 października poświęcenie różańców dla dzieci klas trzecich na Mszy świętej o godzinie 10.00.

6. Zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

7. Zakupiłem nowe świece ołtarzowe.

8. Na Kościół ofiarę złożyli: Tomasz Mucha, pewna osoba.

9. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

10. W tym tygodniu wspominamy:
We wtorek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu
W środę wspomnienie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy
W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
W Sobotę wspomnienie Błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa

11. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek zapraszam Grono Przyjaciół Seminarium na Adorację i różaniec o godzinie 17.30. Spowiedź w I piątek o godzinie 17.00 a później o 17.30 różaniec. Również w I piątek do południa udam się do chorych, proszę o zgłaszanie ich w zakrystii.

12. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam
——————————————————————————————————————–