Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę zwykłą, 10 października 2021 r.

przez | 9 października 2021

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy XXI Dzień Papieski. Ofiarą składaną do puszki wspieramy dzieci, młodzież, studentów pochodzących z ubogich rodzin.

2. O godzinie 10.00 zapraszam na Mszę świętą dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców, poświęcimy różańce.

3. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30.

4. Chcę bardzo podziękować P Elżbiecie Wdowik i P. Marzenie Jaskuła za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

5. Na Kościół złożyło ofiarę pewne małżeństwo.

6. MIVA POLSKA składa podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr w roku 2021.

7. W tym miejscu pragnę bardzo podziękować P. Agnieszce Sobieraj za dbanie o trawniki przez całe lato, zarówno przy kościele jak i wokół świątyni. Poświęcała swój czas i swoją pracę na rzecz parafii. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Zbliża się miesiąc listopad, zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

10. W czwartek obchodzimy Dzień Nauczyciela. Wdzięczność wobec nauczycieli i katechetów wypowiedzmy również w modlitwie.

11. W tym tygodniu wspominamy:
W Środę wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
W Piątek wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
W Sobotę wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej

12. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.