Ogłoszenia na XXVII Niedzielę zwykłą, 03 października 2021 r.

przez | 2 października 2021

1. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii. Po Mszy o godzinie 8.00 zmiana tajemnic Różańca świętego.

2. Dziś I Niedziela miesiąca po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 10.00 zapraszam na Mszę świętą młodzież, która rozpoczyna przygotowanie do Sakramentu bierzmowania, oraz ich rodziców.

3. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30.

4. Pragnę bardzo podziękować P. Annie Durbas i P. Agnieszce Nurkowska za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

5. Na Kościół złożyła ofiarę pewna osoba.

6. Za tydzień będziemy obchodzić Dzień Papieski.

7. Także 10 października poświęcenie różańców dla dzieci klas trzecich na Mszy świętej o godzinie 10.00.

8. Zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

9. Dbajmy o czystość i porządek na naszym cmentarzu.

11. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu
We Wtorek wspomnienie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy
W Czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
W Sobotę wspomnienie Błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa

12. Zakład Usług Kominiarskich pragnie poinformować, że w dniach od 06 do 08 października tego roku będzie miało miejsce czyszczenie i sprawdzanie przewodów kominowych w Cudzynowicach.

13. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.
A teraz zapraszam na krótką Adorację Najświętszego Sakramentu.