Ogłoszenia na XXV Niedzielę zwykłą, 19 września 2021 r.

przez | 18 września 2021

1. Zakończyliśmy XI tydzień wychowania w Polsce, który przebiegał pod hasłem ”W blasku ojcostwa Św. Józefa”

2. Od 1 października w polskich kinach można oglądać znakomity film pt. Fatima, opowiadający historię objawień Matki Bożej. Zachęcam do obejrzenia.

3. Pragnę bardzo podziękować P. Agnieszce Szwajca i P. Katarzynie Wrzesień za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam do troski o naszą świątynię w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.

4. Słowo wdzięczności kieruję do P. Katechetki Jolanty Nocoń za nawiezienie ziemi i zasianie trawy wokół kościoła.

5. Za tydzień o godzinie 10.00 zapraszam na Mszę świętą dzieci klas trzecich, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej, oraz ich rodziców.

6. W dniach 0d 27 do 29 września w Kielcach będzie miała miejsce XXII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

7. Na kościół złożyła ofiarę P. Wanda Kruszyńska

9. W tym tygodniu wspominamy:

We Wtorek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
W Czwartek wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera

10. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.