Ogłoszenia na XXV Niedzielę zwykłą, 18 września 2022 r.

przez | 17 września 2022

1. Od 9 września w polskich kinach można oglądać znakomity film pt. „Orlęta, Grodno 39” opowiadający historię napaści Rosji Sowieckiej na Polskę w 1939 roku i bohaterską obronę dzieci Grodna. Zachęcam do obejrzenia.

2. Pragnę bardzo podziękować P. Młodej, Rodzicom i Chrzestnej za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Błonia w sobotę do południa.

3. Uroczyste wręczenie i nałożenie strojów ministranckich do służby ołtarza w niedzielę 25 września o godzinie 12.00. Zapraszam wszystkich Ministrantów wraz z Rodzicami.

4. Za tydzień o godzinie 10.00 zapraszam na Mszę świętą dzieci klas trzecich, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej, oraz ich rodziców.

5. Próba dla młodzieży przed bierzmowaniem we wtorek o 17.00.

6. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiarę: Stefan Pałasz, Piotr Kwiecień, Tadeusz Woźniczka

8. W tym tygodniu wspominamy:

We wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasung i Towarzyszy
W środę święto Św. Mateusza apostoła i Ewangelisty
W piątek wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera

9. W sobotę 24 września o godzinie 17.30 modlitwa o Dary Ducha Świętego i adoracja Najświętszego Sakramentu dla młodzieży przed przyjęciem Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania.

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.