Ogłoszenia na XXIX niedzielę zwykłą, 22 października 2023 r.

przez | 21 października 2023

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, a dzisiejsza taca przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne. Naszą modlitwą obejmujemy szczególnie naszych księży posługujących na misjach w różnych częściach świata.

2. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę przed sumą o godzinie 11.30. To ostatnie dni października, znajdźmy czas, by choć raz przyjść na różaniec.

3. Chcę bardzo podziękować P.Jolancie Okopień, P.Małgorzacie Kozik, P.Joannie Dubaj za posprzątanie naszego kościoła. Zgrabiły i wywiozły liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

4. Spowiadam zawsze przed różańcem przez cały październik.

5. Zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach.

6. Ponawiam prośbę, aby nie robić śmietnika z parkingu na cmentarzu. A znicze, sztuczne kwiatki wrzucajmy do zielonego kontenera.

7. W Dniu Papieskim została złożona ofiara 791 zł, którą wpłaciłem na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

8. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiary: pewna rodzina, P.Włodzimierz Dubaj,

10. W tym tygodniu wspominamy:
W sobota święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych
i przebywających w szpitalach.