Ogłoszenia na XXIII Niedzielę zwykłą, 5 września 2021 r.

przez | 4 września 2021

1. Na początku pragnę przeczytać komunikat Konferencji Episkopatu Polski.

2. Dziś I niedziela miesiąca. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się dziękując za tegoroczne plony. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego.

3. Pragnę bardzo podziękować P. Krystynie Kałwa i P. Barbarze Kania za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam do szczególnej troski o naszą świątynię w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.

4. Po Mszy świętej będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na uchodźców z Afganistanu.

5. W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 nasze Dożynki parafialne, zapraszam Parafian na to wyjątkowe święto rolników. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Rodzinom z ul. Rynek i ul. Koszycka za piękny wieniec dożynkowy.

6. W środę święto Narodzenia N.M.P., Matki Bożej Siewnej. Na Mszy świętej o godzinie 18.00 poświęcenia ziarna do siewu.

8. W tym tygodniu wspominamy:
W Środę święto Narodzenia N. M. P.

9. Za tydzień w niedzielę o godzinie 10.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci klas pierwszych i zerówki.

10. Tygodniki rodzin katolickich: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”

11. Życzliwością i modlitwa otaczam jubilatów i solenizantów tego tygodnia.
Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.