Ogłoszenia na XXII Niedzielę zwykłą, 29 sierpnia 2021 r.

przez | 28 sierpnia 2021

1. Na początku pragnę przeczytać komunikaty ks. bp Ordynariusza Jana Piotrowskiego i ks. bp Mariana Florczyka

2. Zachęcam jeszcze do wpisania się do Księgi Abstynencji w kończącym się miesiącu sierpniu.

3. Pragnę bardzo podziękować P. Barbarze Nowak, P. Teresie Leśniowska, P. Stanisławie Dębowskiej za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam do szczególnej troski o naszą świątynię w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.

4. W środę 1 września zapraszam na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego Wszystkie Szkoły na godzinę 8.00 na wspólna Eucharystię.. Polecamy również Matce Bożej losy naszej Ojczyzny i modlimy się za poległych żołnierzy w obronie Polskich granic.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do praktykowania tych wyjątkowych nabożeństw. Spowiedź święta w piątek od godziny 17.00. W I piątek do południa udam się do chorych, proszę o zgłaszanie ich w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwo wynagradzające Pierwszych Sobót Miesiąca, o które prosiła Matka Boża. Serdecznie zapraszam Wszystkich chętnych i poszczególne Róże.

6. Za tydzień nasze Dożynki parafialne, proszę o przygotowanie wieńca dożynkowego Parafian z ul. Koszyckiej i ul. Rynek

7. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

8. W tym tygodniu wspominamy:
W Piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

9. Cieszę się, że są Parafianie, którzy dbają o przydrożne figury, odnawiają je, a przy niektórych zostało zrobione nowe ogrodzenie. Bóg zapłać za tę troskę.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej, oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.