Ogłoszenia na XXIII Niedzielę zwykłą, 4 września 2022 r.

przez | 3 września 2022

 

1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się dziękując za tegoroczne plony. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego.

2. Próba młodzieży do Sakramentu bierzmowania w środę 7 września o godzinie 17.00.

3. Pragnę bardzo podziękować P. Magdalenie Ryńca i P. Annie Mikina za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam do szczególnej troski o naszą świątynię w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Błonie w sobotę do południa.

4. Zapraszam wszystkich ministrantów na wspólne spotkanie integracyjne w czwartek 8 września o godzinie 17.00

5. W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 nasze Dożynki parafialne, zapraszam Parafian na to wyjątkowe święto rolników. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Kołu Gospodyń ‘Nidziczanki”, oraz Rodzinom z ul. Szkolna i ul. Górka, oraz Kamyszowa za piękny wieniec dożynkowy i tegoroczne płody rolne.

6. W czwartek święto Narodzenia N.M.P., Matki Bożej Siewnej. Na Mszy świętej o godzinie 18.00 poświęcenia ziarna do siewu.

7. Państwo Ewa i Kazimierz Widłak ufundowali do kościoła „Tron pod Monstrancję” jako wotum wdzięczności Panu Bogu za otrzymane łaski za wstawiennictwem Wszystkich Świętych. Bardzo dziękuję za ten piękny dar.

8. Ofiarę na ubezpieczenie kościoła złożyła: rodzina Kobierskich

9. Z racji poświęcenia pól: Antoni Wójcik

10. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

11. W tym tygodniu wspominamy:
W czwartek święto Narodzenia N. M. P.

12. Za tydzień w niedzielę o godzinie 10.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci klas pierwszych i zerówki.

13. Tygodniki rodzin katolickich: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” jest wyłożona na ławce.

14. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam