Ogłoszenia na XXI Niedzielę zwykłą, 21 sierpnia 2022 r.

przez | 20 sierpnia 2022

1. Mszę świętą dziękczynną za tegoroczne zbiory odprawimy w Niedzielę 4 września o godzinie 12.00. Modlę się o dobrą pogodę dla rolników, aby te plony były obfite.

2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku.

3. Zachęcam do wpisania się do Księgi Abstynencji w miesiącu sierpniu.

4. Pragnę bardzo podziękować P. Edycie Piwowarczyk, P. Annie Twardowskiej, P. Barbarze Ćwiertnia za posprzątanie naszego kościoła. Do kwiatów dołączyli P. Leszek Suchecki, P. Justyna Janus, P. Krzysztof Szot. Zapraszam do troski o naszą świątynię w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Błonie w sobotę do południa.

5. W tym tygodniu przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Polecajmy Maryi losy naszej Ojczyzny i módlmy się o pokój na świecie.

6. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościoła są: pewna osoba, Janus Sławomir

8. W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej
W środę święto św. Bartłomieja, Apostoła
W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

9. Prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” jest wyłożona na ławce.

10. Chętnych, którzy chcieliby przygotować się do spowiedzi generalnej, zapraszam w poniedziałek po ostatniej Mszy wieczornej o 18.30

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.