Ogłoszenia na XVIII Niedzielę zwykłą, 31 lipca 2022 r.

przez | 30 lipca 2022

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do praktykowania tych wyjątkowych nabożeństw. Spowiedź święta w piątek od godziny 17.00. W I piątek do południa udam się do chorych, proszę o zgłaszanie ich w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wynagradzające Pierwszych Sobót Miesiąca, o które prosiła Matka Boża. Serdecznie zapraszam Wszystkich chętnych i poszczególne Róże.

2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku.

3. Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę zaprasza do włączenia się w grupę duchową. Przez codzienną modlitwę, w miarę możliwości udział w kościele we Mszy świętej i przyjęcie Komunii św. czy uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim duchowy pielgrzym łączy się z wędrującymi do Matki Bożej Częstochowskiej. Cennym darem jest ofiarowanie cierpienia Panu Bogu w intencji pielgrzymów, dlatego chorzy i cierpiący są szczególnie zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. W czasie rekolekcji w drodze pielgrzymi będą pamiętać w codziennej modlitwie o duchowych siostrach i braciach. Będą modlić się również w intencjach zanoszonych drogą e-mailową intencje.kpp@gmail.com

4. Pragnę bardzo podziękować P. Zofii Cham i P. Danucie Celuch za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam do troski o nasz kościół w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

5. W dniu jutrzejszym wspominamy również 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

6. W miesiącu sierpniu zachęcam do podjęcia abstynencji w intencji naszych rodzin i Ojczyzny.

7. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na kościół są: pewna osoba;

8. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

9. W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii de Liguoriego, biskupa doktora Kościoła
W czwartek wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
W sobotę święto Przemienienia Pańskiego

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

11. W dniu dzisiejszym w Piekoszowie na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa MIVA POLSKA ma miejsce Ogólnopolski Festyn Misyjny.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam