Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą, 7 sierpnia 2022 r.

przez | 6 sierpnia 2022

 

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się, aby mali i średni przedsiębiorcy poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności w których żyją. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca.

2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku.

3. Duchowych Pielgrzymów zapraszam na wspólną modlitwę podczas codziennej Mszy św. o godzinie 18.00.

4. Pragnę bardzo podziękować P. Barbarze Sobczyk, P. Beacie Kozik, oraz Rodzinom: Rogalińskich i Grabowskich za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam w tym tygodniu Rodziców i Narzeczonych w czwartek.

5. 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. To jedno z tzw. świąt nakazanych, kiedy mamy obowiązek wziąć udział w Mszy świętej. Msze święte jak w niedzielę o godzinie 8.00; 10.00 i 12.00. Po każdej Mszy św. poświecenie ziół, zbóż i owoców.

6. Podczas akcji dla MiVA Polska została złożona ofiara 515 zł.

7. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościoła są: pewna osoba, Kozik Czesław.

8. Ofiarę na poświecenie pól złożył: Sobieraj Czesław.

9. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

10. W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, prezbitera
We wtorek święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy
W środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
W czwartek wspomnienie św. Klary, dziewicy

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

12. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam