Ogłoszenia na XVII niedzielę zwykłą, 30 lipca 2023 r.

przez | 29 lipca 2023

1. Podczas „Akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy” Została złożona ofiara 886,00 zł. I przekazana dla misjonarzy.

2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku.

3. Pragnę bardzo podziękować Rodzicom Państwa Młodych za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do troski o nasz kościół w tym tygodniu Rodziców i Narzeczonych.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Zachęcam do praktykowania tego wyjątkowego nabożeństwa. Spowiedź święta w piątek od godziny 17.00. W I piątek do południa udam się do chorych, proszę o zgłaszanie ich w zakrystii.

5. W I czwartek miesiąca zapraszam Grono Przyjaciół Seminarium na Msze świętą i modlitwę w intencji nowych powołań o 18.00.

6. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościół jest: pewna osoba,

7. W miesiącu sierpniu zachęcam do podjęcia abstynencji w intencji naszych rodzin i Ojczyzny.

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
we wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
w piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

10. W I sobotę zapraszam Wszystkich chętnych i Róże Różańcowe na Mszę świętą o godzinie 18.00 i Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie profanacje, bluźnierstwa Jej uczynione.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.