Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą, 8 sierpnia 2021 r.

przez | 7 sierpnia 2021

1. Rozpoczęło się w całej Polsce duchowe przygotowanie do Beatyfikacji Sług Bożych Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.
2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku. Odwiedzając miejsca święte, przychodząc na mszę świętą w wakacyjne dni dbajmy o odpowiedni i godny strój.
3. Duchowych Pielgrzymów zapraszam na wspólną modlitwę podczas codziennej Mszy św. o godzinie 18.00.
4. Pragnę bardzo podziękować naszej młodzieży: Oliwi Adamusik i Robertowi Tańcula za posprzątanie naszego kościoła. Zapraszam do szczególnej troski o naszą świątynię w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.
5. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. To jedno z tzw. świąt nakazanych, kiedy mamy obowiązek wziąć udział w mszy świętej. Po każdej Mszy św. poświecenie ziół, zbóż i owoców.
6. Podczas akcji dla MiVA Polska została złożona ofiara 382 zł.
7. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na kościół jest: P.Paweł Oblizajek
8. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.
9. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy
We Wtorek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
W Środę wspomnienie św. Klary, dziewicy
W Sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezbitera i męczennika
10. Komunikat Komendanta Powiatowego Policji w Kazimierzy Wielkiej: W trosce o Państwa bezpieczeństwo apelujemy o czujność i rozwagę.
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej, oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.