Ogłoszenia na XIV Niedzielę zwykłą, 04 lipca 2021 r.

przez | 3 lipca 2021

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańca świętego. Intencja dla Róż Różańcowych na miesiąc lipiec: Modlimy się, abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji twórcami dialogu i przyjaźni.
2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o mszy świętej niedzielnej i codziennym porannym i wieczornym pacierzu. Odwiedzając miejsca święte, przychodząc na mszę świętą w wakacyjne dni dbajmy o odpowiedni i godny strój pasujący do miejsca świętego.
3. W związku z komunikatem ks. bp Jana Piotrowskiego w dzisiejszą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki dla poszkodowanych podczas nawałnic mieszkańców Województwa Małopolskiego i Świętokrzyskiego.
4. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Rynek od P.Wiejachów w sobotę do południa.
5. Zwracam się z prośbą do młodzieży i proszę o pomoc przy wycinaniu krzewów z terenu wokół kościoła w środę 07 lipca na 9.00.
6. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościoła są: P.Grzegorz Kula, P.Leokadia Kozik, P.Jan Kasprzyk
7. Na Stolicę Apostolską została złożona ofiara do puszki w wysokości 205 zł
8. Na poświecenie pól ofiarę złożyli: P.Robert Chumikowski, P.Grzegorz Kula, P.Grzegorz Sobczyk, P.Jan Kozik, P.Stanisław Kowalski
9. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.
10. W tym tygodniu wspominamy:
We Wtorek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
W Czwartek wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera
11. Chciałbym, aby na cmentarzu wybudować ołtarz i zadaszenie.
12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej, oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Na zakończenie naszego spotkania pragnę Was pobłogosławić.