Ogłoszenia na XV Niedzielę zwykłą, 11 lipca 2021 r.

przez | 10 lipca 2021

1. Dziś po Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku. Odwiedzając miejsca święte, przychodząc na mszę świętą w wakacyjne dni dbajmy o odpowiedni i godny strój pasujący do miejsca świętego.
3. W związku z komunikatem ks. bp Jana Piotrowskiego w zeszłą niedzielę, została złożona ofiara 960 zł do puszki dla poszkodowanych podczas nawałnic mieszkańców Województwa Małopolskiego i Świętokrzyskiego. Ofiarę przekazałem na konto Kurii Diecezjalnej w Kielcach.
4. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.
5. Chciałbym bardzo podziękować naszej młodzieży: P. Agnieszce i Natalii Sobieraj, P. Albertowi i Konradowi Jaskóła, Dominikowi Latos, Hubertowi Kuc i Kacprowi Janiga za piękne wycięcie krzewów wokół kościoła, tym samy został odsłonięty cały kościół.
6. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościoła są: P. Mariusz Cichy
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”
8. Na poświecenie pól ofiarę złożyli: P. Mariusz Cichy
9. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.
10. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
We Wtorek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta
W Czwartek wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
W Piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej, oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam
A teraz zapraszam na adorację.