Ogłoszenia na XI Niedzielę zwykłą, Odpust Św. Antoniego Padewskiego, 18 czerwca 2023 r.

przez | 17 czerwca 2023

1. W Uroczystość odpustową ku czci Św. Antoniego serdecznie witam wszystkich przybyłych Gości i Parafian. Dziękuję ks. mgr Michałowi Krężelowi, Wikariuszowi Parafii Świętej Małgorzaty w Gorzkowie za głoszenie Słowa Bożego i odprawienie sumy odpustowej, a wszystkim kapłanom z dekanatu za przybycie i życzliwość dla naszej parafii.

2. Pragnę bardzo podziękować P. Beacie Brzezińskiej, P. Cecylii i P. Robertowi Błaszczuk za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli także ofiarę na kwiaty. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół w tym tygodniu Rodziców i Narzeczonych.

3. Zostały zakupione na nasze uroczystości chodnik i dywan.

4. Chciałem jeszcze raz bardzo podziękować za piękne ołtarze i procesję w oktawę Bożego Ciała. Dziękuję za przekazane do kościoła kwiaty z ołtarzy.

5. Zapłaciłem za prąd z kościoła 1722,00 zł.

6. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: pewna osoba, P.Piotr Kwiecień, P.Józef Latos

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego’

9. W tym tygodniu wspominamy:

w środę wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
w sobotę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

10. Pielgrzymka Dzieci Komunijnych i Rodziców 20 czerwca we wtorek. Wyjazd o 6.45 z parkingu przed kościołem.

11. Zapraszam na Mszę świętą z racji Zakończenia Roku Szkolnego i Katechetycznego Wszystkie Szkoły w piątek 23 czerwca o godzinie 8.00.

12. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam, Św. Antoni módl się za nami.