Ogłoszenia na XI Niedzielę zwykłą, 13 czerwca 2021 r.

przez | 12 czerwca 2021

1. W Uroczystość odpustową ku czci Św. Antoniego serdecznie witam wszystkich przybyłych Gości i Parafian. Dziękuję ks. Kan. Januszowi Mularzowi Proboszczowi Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej za głoszenie Słowa Bożego i odprawienie sumy odpustowej, a wszystkim kapłanom z dekanatu za przybycie i życzliwość dla naszej parafii.
2. Pragnę bardzo podziękować P. Barbarze Nowak i P. Małgorzacie Sobczyk za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Topolskiej w sobotę do południa.
3. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie jest po Mszy o 18.00. Natomiast w Niedzielę po Mszy o godzinie 12.00.
4. Po raz czterdziesty na szlak pątniczy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka. Pielgrzymi będą mogli przebyć całą trasę z Wiślicy przez Pińczów, Kielce na Jasną Górę. Istnieje też możliwość pielgrzymowania tylko na wybranych odcinkach. Zapisy potrwają od 15 czerwca do 5 lipca i będą odbywały się tylko i wyłącznie ON-line. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i bliższe informacje na facebooku pielgrzymkowym oraz na stronie internetowej: www. pielgrzymka.kielce.pl
5. Bardzo dziękuje za ofiary z racji poświęcenie pól w Cudzynowicach i Kamyszowie. Msza Święta od wszystkich uczestników będzie 27 czerwca o godzinie 12.00.
6. Chciałem teraz bardzo podziękować za piękną procesję oktawy Bożego Ciała. Z całego serca Bóg zapłać wszystkim za Waszą postawę wiary. Dziękuję za przekazane do kościoła kwiaty z ołtarzy Bożego Ciała.
7. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Stanisław Stopnicki, Edward Kobierski, Jan Kozik, Józef Latos, Karolina Markiewicz, Anna Jachna
8. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.
9. Na diecezjalny fundusz remontowo-budowlany została złożona ofiara 157 zł.
10. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
W Czwartek wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej, oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.
Wszyscy Święci – módlcie się za nam, Św. Antoni módl się za nami.
Na zakończenie naszego spotkania pragnę Was pobłogosławić.