Ogłoszenia na VII Niedzielę zwykłą, 20 lutego 2022 r.

przez | 19 lutego 2022

1. Dziś przypada VII Niedziela zwykła. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszej świątyni.

2. Modlimy się nieustannie o pokój na świecie, a szczególnie na naszej wschodniej granicy. Prosimy Naszą Królową, aby otaczała nas płaszczem swojej opieki.

3. W dniu dzisiejszym o godzinie 12.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

4. Jutro w naszej Parafii przypada dzień modlitwy o nowe i święte powołania kapłańskie. O godzinie 17.00 Eucharystia w intencji powołań, a później Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam Grono Przyjaciół Seminarium, Róże Różańcowe, Ministrantów i Wszystkich chętnych na modlitwe.

5. Pragnę bardzo podziękować: P. Wandzie Ściupidro i P. Ewie Widłak za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączył P. Przemysław Widłak. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńska w sobotę do południa.

6. Na kościół ofiarę złożył: P. Edward Nawrot

8. W tym tygodniu przypada:
We wtorek święto Katedry Św. Piotra Apostoła
W środę wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika

9. Bierzmowanie w naszej parafii będzie 29 września 2022 roku o godzinie 17.00

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

11. Pamiętam w modlitwach o solenizantach i jubilatach, oraz o naszych parafianach, którzy odeszli do wieczności.