Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą, 13 lutego 2022 r.

przez | 12 lutego 2022

1. Dziś przypada VI Niedziela zwykła. Modlimy się w dniu dzisiejszym o pokój na świecie, a szczególnie na naszej wschodniej granicy. Prosimy Matkę Bożą Królową Polski, aby chroniła nas płaszczem swojej opieki.

2. W dniu jutrzejszym wspominamy Św. Walentego. To patron zakochanych. Ogarniamy naszą modlitwą wszystkich małżonków, zaręczonych, narzeczonych, oraz tych, którzy zamierzają wstąpić w związek małżeński. Boże błogosław ich miłość.

3. Pragnę bardzo podziękować: P. Katarzynie Obarzanek i P. Oldze Nowak za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła P. Halina Kłapcia. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńska w sobotę do południa.

4. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

5. Został znaleziony w kościele złoty kolczyk.

6. W tym tygodniu przypada:
W poniedziałek święto Św. Cyryla, mnicha i Św. Metodego, biskupa Patronów Europy
To także wspomnienie Św. Walentego

7. Przyszedł rachunek za ogrzewanie kościoła w wysokości 2543, 81. W następną niedzielę ofiara na tacę będzie przeznaczona na ten cel.

8. W przyszłą niedzielę 20 lutego o godzinie 12.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Pamiętam w modlitwach o solenizantach i jubilatach, oraz o naszych parafianach, którzy odeszli do wieczności.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam

Firma SZKOLTEX Daniel Sochacki z Lublina organizuje obowiązkowe szkolenie skierowane do rolników w zakresie Stosowania Środków Ochrony Roślin w dniu 24 lutego 2022 roku o godzinie 11.00. Świetlica Wiejska w Donosach 125, 28-500 Kazimierza Wielka