Ogłoszenia na VII Niedzielę zwykłą, 19 lutego 2023 r.

przez | 25 lutego 2023

1. Dziś przypada VII Niedziela zwykła. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszej świątyni.

2. Modlimy się nieustannie o pokój na świecie, a szczególnie na naszej wschodniej granicy, na Ukrainie. Prosimy Naszą Królową, aby otaczała nas płaszczem swojej opieki.

3. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej zbieramy ofiary do puszki na poszkodowanych w wojnie na Ukrainie.

4. W tym tygodniu przypada Środa popielcowa. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły: dwa posiłki mniejsze i jeden do syta. Nie spożywamy pokarmów mięsnych. Msze święte o godzinie: 8.00; 10.00 i 18.00. Modlimy się, abyśmy przeżyli ten rozpoczynający się Wielki Post w duchu nawrócenia i pokuty, wynagradzając Bogu za nasze grzechy. Zachęcam do spowiedzi świętej.
W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00
W niedzielę Gorzkie żale po Mszy świętej o godzinie 12.00.

5. Pragnę bardzo podziękować: P. Marzenie Jaskuła, P. Agnieszce Cebula i P. Beacie Ściupidro za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączył P. Leonard Wdowik Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

6. Na ubezpieczenie kościoła ofiarę złożyli: P. Lidia Mrozowska, pewna osoba

7. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

8. Podczas tegorocznej kolędy odwiedziłem 239 rodzin. Nie byłem w 17 domach. Oznacza to, że drzwi otwarło 95 % rodzin. Podczas kolędy złożyliście ofiarę na kościół w wysokości 28 180,00 zł. Jeszcze raz składam Bóg zapłać za Waszą ofiarność i serdeczne przyjęcie.

9. Od Wielkiego Post rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w Parafii Świętej Marii Magdaleny w Koszycach. Zapisy pod numerem telefonu: 668412018 lub 696212750

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam