Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą, 12 lutego 2023 r.

przez | 11 lutego 2023

 

1. Dziś przypada VI Niedziela zwykła. Modlimy się w dniu dzisiejszym o pokój na świecie, a szczególnie na naszej wschodniej granicy. Prosimy Matkę Bożą Królową Polski, aby chroniła nas płaszczem swojej opieki. Ogarniamy naszą modlitwą Turcję i Syrię doświadczone trzęsieniem ziemi.

2. Pragnę bardzo podziękować: P. Agnieszce Szwajca, P. Katarzynie Wrzesień i P. Monice Czuber za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

3. We wtorek wspominamy Św. Walentego. To patron zakochanych. Ogarniamy naszą modlitwą wszystkich małżonków, zaręczonych, narzeczonych, oraz tych, którzy zamierzają wstąpić w związek małżeński. Boże błogosław ich miłość.

4. W czwartek 16 lutego na naszą Parafię przypada dzień modlitw o powołania. Modlimy się o nowe i święte powołania z naszej parafii i diecezji. Msza św. o godzinie 17.00 w intencji powołań. A o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Później Msza święta wieczorna o 18.00.

5. W tym tygodniu przypada:
we wtorek święto Św. Cyryla, mnicha i Św. Metodego, biskupa Patronów Europy

6. Zapłaciłem rachunek za ogrzewanie kościoła w wysokości 1603,00 zł. W następną niedzielę ofiara na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie.

7. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

8. Także w przyszłą niedzielę 19 lutego złożymy ofiarę do puszki na pomoc dla Turcji i Syrii po trzęsieniu ziemi.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam