Ogłoszenia na V Niedzielę zwykłą, 6 luty 2022 r.

przez | 5 lutego 2022

1. Przeżywamy I Niedzielę miesiąca, po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Wyjątkowo w tym miesiącu modlimy się za konających: Aby Bóg w swoim miłosierdziu udzielił im przebaczenia grzechów.

2. Pragnę bardzo podziękować: rodzinie P. Adamczyków i P. Barbarze Chamerskiej za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła rodzina P. Nartowskich. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńska w sobotę do południa.

3. Intencja dla Róż Różańcowych na miesiąc luty: Modlimy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych- dziękując im za ich misję i odwagę. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego dla Wszystkich Róż Różańcowych.

4. W piątek przypada Światowy Dzień Chorych. W tym dniu modlimy się za wszystkich chorych, podczas Mszy świętej o godzinie 12.00, będę udzielał Sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo proszę, aby osobom starszym, chorym dopomóc w dotarciu na Eucharystię.

5. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

6. W tym tygodniu wspominamy;
W czwartek wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy;
W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego;

7. Słowa podziękowania dla P. Agnieszki Sobieraj za pomoc przy rozbieraniu choinek i szopki.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Zapraszam do wspólnej adoracji Pana Jezusa obecnego w Eucharystii, a na zakończenie udzielę błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.