Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą, 11 lutego 2024 r.

przez | 10 lutego 2024

1. Dziś przypada VI Niedziela zwykła. Modlimy się dziś za chorych na Mszy o godzinie 12.00.

2. Pragnę bardzo podziękować: P.Żurek i P.Gołębiowskiej za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Topolska w sobotę do południa.

3. W dniu dzisiejszym spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców o godzinie 10.00

4. 14 lutego w środę rozpoczynamy Wielki Post. To Środa Popielcowa. Msze święte o godzinie 8.00, 10.00 i godzinie 18.00.

5. W tym tygodniu przypada:
-w piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30
-we sobotę wspomnienie świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny

6. W następną niedzielę ofiara na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

7. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiarę: P.Stanisław Kotania, P.Przemysław Widłak, pewna rodzina i pewna osoba.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach o uzdrowienie duszy i ciała.