Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy, 5 maja 2024 r.

przez | 4 maja 2024

1. W dniu dzisiejszym przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy świętej adoracja. Zmiana tajemnic różańca świętego po Eucharystii o godzinie 8.00. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

2. W dniu dzisiejszym modlimy się za Druhów Strażaków z OSP z racji ich patrona św. Floriana

3. Pragnę bardzo podziękować: P.Ewie Nowak, P.Marii Kula za posprzątanie naszej świątyni i piękne kwiaty. Zapraszam do troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południu.

4. Dziś o godzinie 10.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców

5. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyła: pewna osoba

6. Z racji poświęcenia pól w Kamyszowie ofiarę złożyli: P.Cichy Mariusz, P.Jałocha Łukasz, P.Skoczek Tadeusz, P.Kula Grzegorz, P.Urantówka Ryszard, P.Wrzesień Radosław, P.Kozik Stanisław, P.Dubaj Grzegorz, P.Juszczyk Jan, P.Tytko Grzegorz, P.Kuzan Grzegorz

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

9. Próba Dzieci do I Komunii Świętej we wtorek 6 maja o godzinie 16.45.

10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
-w poniedziałek święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
-w środę uroczystość Św. Stanisława bp i męczennika, Głównego Patrona Polski i Diecezji Kieleckiej
-we wtorek święto N.M.P. Matki Łaski Bożej
-w piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego

11. Tych rolników, którzy dzierżawią pole proszę o informację, co w tym roku obsiali, lub posadzili.

12. Za ofiarę, którą złożyły Dzieci Komunijne w zeszłym Roku 2023 został zakupiony piękny biały ornat Matki Bożej Królowej Polski.

13. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja!