Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego, 12 maja 2024 r.

przez | 11 maja 2024

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. A o godzinie 16.00 Poświęcenie pól w Cudzynowicach.

2. Ponawiam prośbę do dzierżawców i dziś koniecznie proszę o informację co jest uprawiane.

3. Pragnę bardzo podziękować: P.Renacie Pragnąca i P.Jolancie Słabosz za posprzątanie naszej świątyni i kwiaty do kościoła. Zapraszam do troski o nasz kościół rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii, termin do ustalenia.

4. Bardzo proszę o kontakt Osoby z Grona Przyjaciół Seminarium dziś po Mszy św. Latos Maria, Cicha Magdalena, Wiertek Teresa, Bienias Katarzyna, Wesołowski Kamil, Ściupider Renata, Przechera Aleksandra, Adamusik Anna, Kozik Leokadia, Lonc Marta, Kruszyńska Wanda:

5. Z racji poświęcenia pól ofiarę złożyli: P.Anna Kowalska

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy
w poniedziałek wspomnienie N. M.P. z Fatimy
we wtorek święto Św. Macieja Apostoła
w czwartek święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

9. W sobotę 18 maja o godzinie 14.00 Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii.

10. Spowiedź dzieci w czwartek 16 maja o godzinie 16.00

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja!