Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy, 22 maja 2022 r.

przez | 21 maja 2022

1. W tym miejscu chciałbym wypowiedzieć moją radość, w dniu wczorajszym dziewięcioro Dzieci z naszej parafii przystąpiło do Sakramentu Eucharystii. Po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swoich serc. Obecnie przeżywają Biały tydzień i spotykają się podczas Mszy św. o godzinie 18.00. Bogu niech będą dzięki za ich pełne uczestnictwo we Mszy świętej.

2. Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować Rodzicom Dzieci Komunijnych za posprzątanie naszej świątyni, i doprowadzenie terenu wokół kościoła do pięknego, dzisiejszego wyglądu. W tym miejscu wypowiadam moje słowa: Bóg zapłać, za ten trud i złożoną ofiarę Rodziców Dzieci Komunijnych na nasz Kościół. Zapraszam do troski o naszą świątynię w tym tygodniu dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3. Miesiąc maj, jest zawsze poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe w dni powszednie jest po Mszy o 18.00 a później kolejna Msza Święta wieczorna. Natomiast w Niedzielę po Mszy o godzinie 12.00.

4. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Grzegorz Dubaj, Leszek Suchecki, Tadeusz Skoczek, Grzegorz Sobczyk, Włodzimierz Dubaj,

5. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

7. W tym tygodniu wspominamy
We wtorek wspomnienie N. M.P. Wspomożycielki Wiernych
W czwartek wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
W sobotę wspomnienie Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego

8. Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje.

9. Msza święta z racji poświęcenia pól w Cudzynowicach w niedzielę 5 czerwca o godzinie 10.00 i dla Kamyszowa w niedzielę 5 czerwca o godzinie 12.00 Bardzo dziękuję za złożone ofiary przy poświęceniu.

10. Dbajmy o czystość na cmentarzu. W większości śmieci zostały już wywiezione, a kamera pozwala dokładnie zobaczyć te osoby, które podrzucają swoje śmieci.

11. Pamiętam w moich modlitwach o jubilatach i solenizantach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam