Ogłoszenia na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 29 maja 2022 r.

przez | 28 maja 2022

1. Komunikat ks. bp Ordynariusza

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek od godziny 17.00. Również w piątek do południa udam się z Komunią do chorych, proszę o zgłaszanie ich w zakrystii. W I sobotę miesiąca o godzinie 18.00 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i bluźnierstwa oraz profanacje. Zapraszam Róże Różańcowe i chętnych na to nabożeństwo.

3. W czwartek 2 czerwca Dzieci Komunijne wraz z rodzicami jadą na Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o godzinie 8.00. Można jeszcze się zapisać, są wolne miejsca.

4. Pragnę bardzo podziękować: rodzinom P. Kozików i Chrzanów za posprzątanie naszej świątyni. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

5. Na poświecenie pól ofiarę złożyli: Sagan Artur, Wojnarowicz Magdalena, Sobieraj Agnieszka, Cichy Dawid, Ściupidro Marek, Mucha Tomasz Kwiecień Piotr, Sobczyk Grzegorz, Kania Stanisław Otolia Mrozowska, Stanisław Kozik, Aneta Chrzan, Latos Iwona, Krzysztofczyk Sławomir, Suchecki Leszek, Skoczek Tadeusz, Celuch, Dubaj Grzegorz, Nowak Marek, Wiertek Stanisław, Janiga Krzysztof, Dymek Andrzej, Kula Janusz, Oblizajek Paweł, Słupik Anna, Chaber Anna, Kular Stefan, Widłak Dariusz, Swat Elżbieta,Mikina Zofia, Kłapcia Halina, Obarzanek Kinga, Grzęda Janina, Krzysztofczyk Krystyna, Nowak Zbigniew, Widłak Ewa, Kasprzyk Jan, Ściupidro Tadeusz, Kurowski Jerzy, Latos Andrzej, Kot Mariusz, Wrzesień Andrzej, Motyka Piotr, Kwiecień Paweł, Wdowik Elżbieta, Kruszyńska Wanda, Kałwa Tadeusz, Cebula Paweł, Latos Józef, Szwajca Krzysztof, Jaskuła Marzena, Izbiński Zbigniew, Ptak Aleksander, Wrzesień Wacław, Kuc Ewa, Przechera Robert, Karbowniczek Marek,Nowak Rafał, Adamusik Robert, Sobieraj Mariola, Nowak Ewa, Tańcula Aneta, Markiewicz Karolina, Pragnąca Renata

6. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

7. W czerwcu rozpoczynamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. Za tydzień 5 czerwca spotkanie Kandydatów do bierzmowania i ich Rodziców o godzinie 10.00.

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach.

10. W tym tygodniu wspominamy:
We wtorek święto Nawiedzenia N. M.P.
W środę wspomnienie św. Justyna męczennika
W piątek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Wszyscy Święci – módlcie się za nam