Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy, 15 maja 2022 r.

przez | 14 maja 2022

1. Ze względów bezpieczeństwa na plebanii, cmentarzu i kościele zostały założone kamery monitoringu.

2. Zachęcam do udziału w Nabożeństwie majowym, szczególnie Róże Różańcowe i Grono Przyjaciół Seminarium. Tak wiele osób jeszcze nie było na tym tradycyjnym nabożeństwie.

3. Pragnę podziękować: P. Annie Jachna i P. Jolancie Okopień za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół Rodziców Dzieci Komunijnych w czwartek popołudniu.

4. W Sobotę 21 maja o godzinie 14.00 Dzieci z klasy III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. To wyjątkowa uroczystość w naszej parafii. Modlimy się, aby jak najpiękniej przeżyły ten wyjątkowy czas.

5. Pierwsza Spowiedź święta dla tych Dzieci i ich Rodziców w piątek 20 maja o godzinie 16.00.

6. Ze względu na pandemię nie było rocznicy komunii. Uroczyście Rocznicę I Komunii Świętej Dzieci, które przyjęły Pana Jezusa w roku 2020 i 2021 przeżyjemy w Boże Ciało 16 czerwca o godzinie 10.00.

7. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Stanisław Ciba, Zygmunt Mazur, Zbigniew Nowak, Piotr Motyka, Rafał Nowak, Wojciech Jaskuła, Mariusz Kot, Adam Zelga, Anna Jachna;

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

10. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski