Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy, 14 maja 2023 r.

przez | 13 maja 2023

1. Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na 99-ą Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia na Jasną Górę w dniach 20-21 maja br.

2. Zachęcam do udziału w Nabożeństwie majowym, szczególnie Róże Różańcowe i Grono Przyjaciół Seminarium. Tak wiele osób jeszcze nie było na tym tradycyjnym nabożeństwie.

3. Pragnę bardzo podziękować: P. Elżbieta Latos i P. Iwona Latos za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła P. Otylia Mrozowska. Na następny tydzień zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół Rodziców Dzieci Komunijnych.

4. W Sobotę 20 maja o godzinie 14.00 Dzieci z klasy III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. To wyjątkowa uroczystość w naszej parafii. Modlimy się, aby jak najpiękniej przeżyły ten wyjątkowy czas.

5. Pierwsza Spowiedź święta dla tych Dzieci i ich Rodziców w czwartek 18 maja o godzinie 16.00.
Natomiast próba dzieci wraz ze śpiewem we wtorek 16 maja o godzinie 15.00.

6. Od poniedziałku do środy będę modlił się o urodzaje podczas Mszy św. o godzinie 18.00.

7. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: pewna osoba,

9. Rolników, którzy dzierżawią pole proszę o kontakt.

10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
– we wtorek święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

————————————————————————————————-
*Koło Gospodyń „Nidziczanki” zaprasza Seniorów, oraz Dzieci na wspólne spotkanie w niedzielę 28 maja do Remizy OSP w Cudzynowicach na godzinę 16.00.