Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocy, 7 maja 2023 r.

przez | 6 maja 2023

1. W dniu dzisiejszym przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy świętej adoracja. Zmiana tajemnic różańca świętego po Eucharystii o godzinie 8.00. Intencja: Modlimy się o wiarę dla młodych, aby odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary i poświecenie się służbie.

2. Jeszcze raz proszę wzorem lat ubiegłych o udekorowanie i odnowienie figur i przydrożnych krzyży.

3. Pragnę bardzo podziękować: P. Agnieszce Nowak, P. Małgorzacie Podlaska, P. Janowi Kasprzykowi i P. Ewelinie Kasprzyk za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła P. Władysława Gałęziowska. Zapraszam do troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z ul. Zbożowa w sobotę do południu.

4. Poświęcenie pól w Cudzynowicach 14 maja o godzinie 16.00.

5. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: pewna osoba, P.Jerzy Przebieracz,

6. Z racji poświęcenia pól w Kamyszowie ofiarę złożyli:P.Cichy Mariusz, P.Jałocha Łukasz, P.Skoczek Tadeusz, P.Kula Grzegorz, P.Urantówka Ryszard, P.Wrzesień Radosław, P.Kozik Stanisław, P.Dubaj Grzegorz, P.Juszczyk Ryszard, P.Tytko Grzegorz

7. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

9. Próba Dzieci do I Komunii Świętej we wtorek 9 maja o godzinie 16.30.

10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek uroczystość Św. Stanisława bp i męczennika, Głównego Patrona Polski
we wtorek święto N.M.P. Matki Łaski Bożej

11. Tych rolników, którzy dzierżawią pole proszę o informację, co w tym roku obsiali, lub posadzili.

12. Za ofiarę, którą złożyły Dzieci Komunijne w zeszłym Roku 2022 został zakupiony piękny biały ornat.

13. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci módlcie się za nami