Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego, 21 maja 2023 r.

przez | 20 maja 2023

1. W tym miejscu chciałbym wypowiedzieć moją radość, w dniu wczorajszym dziesięcioro Dzieci z naszej parafii przystąpiło do Sakramentu Eucharystii. Po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swoich serc. Obecnie przeżywają Biały tydzień i spotykają się podczas Mszy św. o godzinie 18.00. Bogu niech będą dzięki za ich pełne uczestnictwo we Mszy świętej.

2. Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować Rodzicom Dzieci Komunijnych za posprzątanie naszej świątyni. W tym miejscu wypowiadam moje słowa: Bóg zapłać, za ten trud i złożoną ofiarę Rodziców Dzieci Komunijnych na nasz Kościół. W tym tygodniu zapraszam dwie rodziny mieszkające przy szkole podstawowej w sobotę do południa.

3. Pielgrzymka Dzieci Komunijnych i ich Rodziców do Częstochowy 20 czerwca we wtorek.

4. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: P.Sobczyk Grzegorz, P.Salamon Stanisław, P.Latos Grzegorz, P.Nowak Zbigniew, pewna osoba, P.Kozik Leokadia,

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy
w poniedziałek wspomnienie Św. Rity z Casci, zakonnicy
w środę wspomnienie N. M.P. Wspomożycielki Wiernych
w piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

8. Msza święta z racji poświęcenia pól w Cudzynowicach w niedzielę 25 czerwca o godzinie 10.00 i dla Kamyszowa w niedzielę 28 maja o godzinie 12.00 Bardzo dziękuję za złożone ofiary przy poświęceniu.

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.